27 Nisan 2018 Cuma

Şampiyon Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon!

Başyayla Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği halı saha futbol turnuvasında şampiyon Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi oldu! 3-6

Başyayla Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği halı saha futbol turnuvası final maçında Ateş Otomotiv Kirazlıyayla ile Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi karşı karşıya geldi.



Saat 20.30'da başlayan maçı Umut Kıymaz yönetti.

Mücadelenin ilk yarısı Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi'nin 3-1 üstünlüğü ile sona erdi. Maçta durum 3-0 iken Kirazlıyayla kalecisi Hasan Kılınç kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Kaleci kırmızı kart gördüğü için oyuncu değişikliğine gidildi. Yedek kaleci Ahmet Duran oyuna dahil olurken Emre Demirel saha kenarına geldi.



Maçın ikinci yarısında Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi'nden Kadir Toksoy, Kirazlıyayla takımından Ömer Karaca gördükleri ikinci sarı kart sonrası oyun dışında kaldılar.



Maçı 6-3 kazanan Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi turnuvada şampiyon oldu.



Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi'nin gollerini Mehmet Ali Bülbül (4), İbrahim Uçar, Mehmet Ali Ural atarken, Ateş Otomotiv Kirazlıyayla'nın golleri ise Ahmet Özkan (2) ve Hasan Özkan'dan geldi.



Maça yoğun ilgi

Turnuvanın final maçına ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.



Kupa töreni yapıldı
Maç bitimiyle birlikle kupa törenine geçildi. Saha içerisinde düzenlenen törende ilk olarak ikinci olan takım olan Ateş Otomotiv Kirazlıyayla oyuncularına ikincilik kupasını AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet İpek verdi. Şampiyon olan Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi ise kupasını Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu’nun elinden aldı. Tören sonrasında her iki takımın oyuncuları da hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum: Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederiz. Durgun geçen ilçe gündeminde güzel günler yaşadık. Heyecanlı maçlar oynandı. Bu tarz etkinliklerin Başyayla'da artarak devam etmesi temennisiyle...



Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu Yazıyı Siz de Yorumlayın!

Ana Sayfa

Şuanda blogumda;