6 Mart 2015 Cuma

Teneffüs Vakti


Medyaktüel'de bugünkü tanıtacağımız sayfa daha az önce keşfetmeme rağmen oldukça yararlı olduğunu düşündüğüm bir sayfa: Teneffüs Vakti!

Teneffüs Vakti daha önce de tanıttığımız bir sayfaya çok benziyor. Sözler Köşkü'ne.

Salı ve cuma günleri sayfada yayınlanan canlı sohbet ve önceden yapılan sohbetlerin hepsi sitede yer alıyor. Hoşunuza giden sohbetleri sosyal medyada paylaşabileceğiniz butonlar mevcut. Sayfanın yeni olması nedeniyle sitede yer alan "Sohbeti MP3 olarak indir" butonu henüz çalışmıyor.Teneffüs Vakti'nin projeleri kısmı için kısa ve net olarak yazan açıklama şu:
Teneffüs Vakti’nin kuruluş amacı Kuran-ı Kerim’in daha iyi okunması ve anlaşılması olduğundan bu sorunun cevabı açıktır. Teneffüs Vakti’nin kuruluş amacı Kuran-ı Kerim’in daha iyi okunması ve anlaşılması olduğundan bu sorunun cevabı açıktır.
Sitede sıkça sorulan sorular kısmından birkaçına yer verecek olursak:

Teneffüs Vakti Nerededir?

Merkezimiz İstanbul’un maneviyatı ile meşhur Fatih ilçesinde olup şubemiz ise Edirne ilinin Keşan ilçesindedir.

Teneffüs Vakti Nasıl Bir Yer?

Teneffüs Vakti ahir zamanın getirdiği imani ve ahlaki hastalıklara çözüm bulduğumuz ve aklımıza takılan İslami ve Bilimsel sorulara cevap aradığımız hiçbir maddi amaç gütmeden belirli günlerde toplandığımız bir mekan.

Cemaat Olarak Hangi Cemaate Mensupsunuz?

Teneffüs Vakti, Risale-i Nur cemaatinin okuyucular grubuna mensuptur ancak bağ olarak hiçbir meşrebe ve gruba bağlı değiliz.

Sohbetleriniz Hangi Günler Başlıyor?

Teneffüs Vakti Fatih merkezimizde Salı ve Cuma günleri saat 21:00’de ilk sohbet, 22:00’da ise ikinci sohbet yapılmaktadır, Keşan şubesinde ise Pazartesi günleri saat 20:30’da tek sohbet yapılmaktadır.

Sohbetler Ne Kadar Sürüyor?

Çift sohbetlerde ilk sohbetimiz 40 dakika, ikinci sohbetimiz 15 dakika ve iki sohbet arası 15 dakika çay molası verilmektedir. Tek sohbetlerde ise sohbet süresi 40 dakika ve 15 dakika çay içme programı yapılmaktadır.

Ayrıca;

Teneffüs Vakti resmi bir dernek. Herhangi bir siyasi parti ile bağlantısı yok. Bağışlar sayesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Bayanlara yönelik sohbetleri henüz olmasa da bu konuda planlamaları içerisinde var.

Son olarak Teneffüs Vakti'ne telefon numaranız ile kayıt olmanız durumunda sohbetler öncesi sizlere mesaj yoluyla bilgilendirme yapılıyor.

Teneffüs Vakti'nin Fenerbahçe-Galatasaray maçı için hazırlamış olduğu video:Teneffüs Vakti İletişim Kanalları:

İnternet Sayfası: http://www.teneffusvakti.com/

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/teneffusvakti

Twitter Hesabı: https://twitter.com/teneffusvakti

İnstagram Hesabı: https://instagram.com/teneffusvakti/

Youtube Hesabı: https://www.youtube.com/teneffusvakti
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu Yazıyı Siz de Yorumlayın!

Ana Sayfa

Şuanda blogumda;